Vizyonumuz

Misa kurumsallaşmış kimliğimiz ile dinamik, her türlü teknolojik gelişime ve yeniliği üretim platformumuzun tümüne yansıtarak, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde kalitesi ispatlanmış , aranan, iş ortaklığı yapılmak istenen, tüm dünya’ya kendi ürünlerini ihraç eden bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Misa bünyesinde her geçen gün büyük adımlarla ilerleyerek sınırsız gelişim ve profesyonel kalite ile siz müşterilerimize sorunsuz, üst düzey kalitede hizmet sunabilmektir. Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için üst düzey emek çalışanlarımızla hayatınızı kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kalite Ve Hizmet

Misa; Ahlak ve prensipleri doğrultusunda yüksek standartlarda plaform üretmek,geliştirmek ve uygulamak, Uygulanan alanlarda kalitesinin, ekonomik fiyatlar ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere,sürekli iyileştirilmesini sağlamak, uygun maliyet ve hızlı bir servis vererek, değer yaratan hizmetler sunmak, ülke endüstri ve hizmet sektörlerine bilgi üreterek ve bunu aktararak katkı sağlamak olarak kalite politikasını tanımlamıştır.